Salıpazarılı İş İnsanı 5 Bin Adet Maske Bağışında Bulundu

0

İstanbul’da tekstil sektöründe faaliyet gösteren KTEKS firma sahibi Salıpazarılı iş insanı Hüseyin Kahraman, 5 bin adet maskeyi Belediye Başkanı Halil Akgül’e teslim etti

Ölümcül korona virüsle mücadele ettiğimiz bugünlerde özellikle en büyük ihyitaç olan maskenin üretimini yapan bir tekstil fabrikasının sahibi Hüseyin Kahraman, memleketi Salıpazarı İlçesi’nde vatandaşlara dağıtılmak üzere 5 bin adet maske gönderdi.

Karaman, ne kadar memleketimizden uzak olsak da gönlümüz, aklımız ve fikrimiz daima Salıpazarı’nda diyerek , “Bizlerde elimizden geldiğince bu dayanışmanın içinde olmak istedik. ‘Biz bize yeteriz’ düşüncesi ile 5 bin adet maske tedarik ederek, belediyemize teslim ettik” dedi.

EN BÜYÜK İHTİYAÇ
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül de, bu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz maske konusunda gösterdiği hassasiyetten dolayı hayırsever iş insanı Hüseyin Kahraman’a teşekkür etti. Başkan Akgül, “Salıpazarı İlçemizde maske sıkıntısı yaşamıyoruz. Halk sağlığını da korumak amacıyla kişisel maske dağıtımına başladık. Böyle zorlu bir süreçte, düşünceli tavrıyla bizleri unutmayan ve çalışmamıza destek veren hayırsever işadamı Hüseyin Kahraman’a vermiş olduğu destek nedeniyle şahsım, belediyemiz ve halkımız adına teşekkür ederim” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz