Salıpazarı Kapandı, Ekipler Sahaya Çıktı

0

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, 17 günlük tam kapanmayı fırsata çevirerek, yol yapım ve bakımına ağırlık verdi.

Salıpazarı Belediyesi, kentin bir çok noktasında yol yapım ve bakım çalışması başlattı. İlçe merkezinde ve kırsal bölgelerde beton yol, asfalt ve stabilize yol çalışması yapan Fen İşleri ekipleri; Biçme, Yavaşbey, Kırgıl, Albak, Karadere ve Alanyaykın mahallelerinde yol çalışmalarını sürdürüyor.

Yaşanan sel felaketinde hasar görüp yıkılan ve yerine yenisi yapılan köprü ise açılış için gün sayıyor. Yapımı tamamlanan köprünün bağlantı yollarını ve çevre düzenleme çalışmalarını yürüten Salıpazarı Belediyesi, Sadettin Çavuş Parkı’nda da yenileme çalışması başlattı.

ÇALIŞMALAR DAHA HIZLI İLERLİYOR
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, tam kapanma döneminde özellikle yol yapım çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, “İlk defa bu kadar uzun sokağa çıkma kısıtlaması ile karşı karşıya kaldık. Bizler de bu durumu fırsata çevirmek için ekiplerimizle sahadayız. Çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Tam kapanma dönemi bizler için iyi bir fırsat oldu. Trafikte araç sayısının azalması nedeniyle ekiplerimiz çalışmalarında çok daha hızlı yol alıyor” dedi.

Tam kapanma döneminde zamanı verimli kullandıklarını ifade eden Başkan Halil Akgül, “Tüm ekiplerimiz mesai mefhumu göstermeksizin çalışıyorlar. Biz de onları yalnız bırakmıyoruz. Bu süreçte gece gündüz demeden çalışan arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz