Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’den Ramazan Bayramı Mesajı

0

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ramazan Bayramı öncesi yayınladığı mesajında başta Salıpazarı halkının olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Başkan Akgül, “Türkiye’nin dört bir köşesinde gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanacak bayram günlerinin, başta ülkemiz Türkiye’de terörün son bulmasına; Kerkük’te, Doğu Türkistan’da, Suriye’de ve dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan insanlık dramlarının sona ermesine vesile olmasını diliyorum. Canlarını bu topraklar için veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum” dedi.

Bir ay boyunca Cenabı Allah’ın rızasını kazanmak için tutulan oruçlardan sonra bayram günlerine kavuşmanın, büyük onur ve mutluluk verici olduğunu ifade eden Başkan Akgül, şöyle konuştu; “Mübarek Ramazan Bayramı’nın size ve ailenize bolluk, bereket ve sağlık, İslam âlemi ve Yüce Türk milletine barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle Salıpazarılı vatandaşlarımın, Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramı’nı yürekten kutluyor, Cenab-ı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramınız kutlu olsun.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz