Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Maaşını Bağışladı

0

Coronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında 65 yaş üstü, hasta, engelli veya işyerlerini kapatmak zorunda kalan ve geçim sıkıntısı yaşayan ailelere bir destek de Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’den geldi. Başkan Akgül, ‘Bir Paket de Komşun İçin Al Salıpazarı’ kampanyasına bir maaşını bağışladı.

Samsun’un Salıpazarı İlçesi’nde başlatılan “Bir Paket de Komşun İçin Al Salıpazarı” kampanyası ile Vefa Sosyal Destek Grubu ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla, 65 yaş üstü, hasta, engelli veya işyerlerini kapatmak zorunda kalan ailelerin temel gıda ihtiyaçları karşılanıyor.

HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül de, kampanyaya 1 maaş destek vererek katılacağını açıkladı. Sosyal medyasından açıklama yapan Başkan Akgül, şöyle konuştu; “65 yaş üstü, hasta, engelli veya işyerlerini kapatmak zorunda kaldığı için geçim sıkıntısı yaşayan ailelerin temel gıda ihtiyaçlarını Vefa Sosyal Destek Grubu ve vatandaşlarımızın katkıları ile karşılıyoruz. Ben de 1 aylık maaşımı ihtiyaç sahibi hemşerilerimize erzak alınması için bağışlıyorum. Bu zamana kadar destek veren hemşerilerime teşekkür ediyor, tüm hayırsever hemşerilerimizin özellikle bu üç aylar hürmetine bir paket de komşun İçin al kampanyamıza destek vermesini saygılarımla istirham ediyorum. İnşallah el ele vererek bu sıkıntılı günleri de atlatacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz