Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: ‘Her Alanda Sahadayız’

0

Samsun Salıpazarı Belediyesi, Koronavirüs salgını nedeniyle, vatandaşlara her alanda destek olmaya çalışıyor.

Bir taraftan dezenfeksiyon çalışmaları ile halkın bulunduğu alanları sağlıklı hale getirmeye çalışan, pazarlarda halka maske dağıtan Salıpazarı Belediyesi, vatandaşlara, ihtiyaçları konusunda da yardımcı olmak için seferber oldu.

65 yaş üstü vatandaşların, hastaneye gidip gelmeleri, maaşlarını çekmeleri, gıda ve ilaç gibi alışverişlerini gerçekleştirmeleri için ekipleriyle görev başında olan Salıpazarı Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine de erzak paketleri veriyor.

Yardımlar, Sosyal Destek Vefa Grubu veya muhtarlar aracılığıyla talepte bulunanlar ile Salıpazarı Belediyesi’ne ulaşarak yardım isteyen ihtiyaç sahiplerine yapılıyor.

YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ
Salıpazarı’nda her zaman halkın yanında olmak için gayret ettiklerini söyleyen Başkan Halil Akgül, şöyle konuştu; “Amacımız gerçekten ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaşmak. Çünkü biliyoruz ki bu süreçte çok zor durumda kalanlar var. Sürecin ne kadar devam edeceğini bilemiyoruz. Ama biz Salıpazarı Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak için gayret ediyoruz. Bütün dünyanın zor günler yaşadığı bu günlerde vatandaşlarımızı yalnız bırakmayacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz