Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: Bu İşin Şakası Yok

0

Koronovirüs tehdidi oluşmaya başladığı ilk andan itibaren çeşitli önlem çalışmalarıyla, virüsün yayılımını olabilecek en az seviyeye indirmek için bütün olanaklarını seferber eden Salıpazarı Belediyesi, dezenfekte işlemlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturduğu ekiplerle kamu, kurum ve kuruluş binaları, okulları, halk otobüsleri, duraklar, taksi durakları, servis araçları, otogar ve yolcu otobüslerini düzenli olarak dezenfekte çalışmaları sürüyor.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Kaymakamlık, jandarma, emniyet amirliği, belediyemiz ve tüm kamu kurumlarımız ile salgınla mücadelemiz ilk günkü ciddiyet ve gayretle devam ediyor” dedi.

DEZENFEKTAN STANDI KURDU
Akgül, “Ekiplerimiz, araç üstü ilaçlama makinesi ile sokak, cadde ve kalabalığın yoğun olduğu bölgelerde ilaçlama yapıyor. Bu işin şakası yok. Virüs dünyadan ve ülkemizden tamamen yok olana kadar mücadelemiz ilk günkü ciddiyetle devam edecektir” dedi. Başkan Akgül, şöyle konuştu; “Bu çalışmalar kapsamında belediyemiz tarafından ilçemizde insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgeler olan; pazaryeri girişi, kamu kurumlarının girişleri,meydanlar ve belediye hizmet binası önüne el temizleme dezenfektanı konuldu.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz