Sahilde Donunu Bırakan Bile Var!

0

Samsun Tekkeköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Costal sahilinde temizlik çalışması yaptı. Ekipler gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü. Ekipler, sahilde bırakılan dona bile rastladı.

Samsun’un Tekkeköy ilçesinde belediye ekipleri, yaptıkları çalışma ile Costal mevkiindeki sahil şeridini vatandaşların kullanımına uygun hale getirdi. Ancak vatandaşların vurdumduymazlığı şaşırttı. Ekipler, sahile bırakılanlar karşısında adeta şaşkına döndü. Kırık cam şişeleri, poşetler ve çöpler toplayan ekipler, dona bile rastladı. Ekipler sahilden kilolarca çöpü topladı.

DUYARLILIK ÇAĞRISI
Tekkeköy Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Bunu yapanda insan toplayanda insan” ifadesi kullanılarak vatandaşlar duyarlılığa davet edildi. Bölgede inceleme yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Çiftlik (Costal) Mahallemizde kum temizleme aracı ile birlikte iş makinaları ve 45 kişilik ekip oluşturarak sahil şeridinin temizliği, ağaç budama, ot biçme ve yol kenarında biriken molozları alan ekiplerimiz, kumsalı ve Çitlik mahallemizi daha temiz bir görünüme kavuşturmak için hummalı bir çalışma sergiliyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz