Sağlam ve Geylani Form Tutuyor

0

Samsunspor Teknik Direktörü Sağlam ve bir numaralı kurmayı Geylani, Bolu’da devam eden kampta spor yaparak zorlu geçecek olan yeni sezona hem zihinsel, hem de fiziksel anlamda kendilerini hazırlıyorlar.

Yılport Samsunspor’un 20 Temmuz’da Bolu’da başlayan yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Takımı fiziki anlamda hazırlamak için liglerin başlamasına 50 gün kala takımı sahaya indiren Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, kendisini de yeni sezona hazırlıyor. Futbolcular antrenmanlarına devam ederken, yardımcısı Gökhan Geylani ile birlikte form tutan deneyimli teknik adam Sağlam, spordan eksik kalmıyor.

SAĞLAM’IN BİR NUMARALI İSMİ
Ertuğrul Sağlam, ekibinin bir numaralı ismi Geylani ile birlikte düz koşu yapıyor, bir yandan da takımın durumu hakkında fikir alışverişi. Tecrübeli çalıştırıcı, teknik başarısının perde arkasında yer alan isimlerden biri olan Geylani’ye fazlasıyla güveniyor. Geçen sezon bazı karşılaşmalarda Sağlam yedek kulübesinde otururken, Geylani’nin oyunculara taktik vermesi dikkatlerden kaçmıyordu.

Deneyimli teknik adam Sağlam ile Gökhan Geylani, Bursaspor’dan tanışıyor. Sağlam Bursaspor’un başındayken, Geylani U21 takımının teknik sorumlusuydu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz