Sağlam: Takım İyi Döndü

0

2 buçuk ay sonra geçtiğimiz Perşembe günü sahaya inen Yılport Samsunspor’da deneyimli teknik adam Ertuğrul Sağlam’ın, futbolcuların fiziki durumlarından ve motivasyonlarından memnun olduğu öğrenildi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında Mart ayında Nuri Asan Tesisleri’nin kapılarını kapatan ve iki buçuk ayı aşkın süredir bireysel olarak çalışan Kırmızı-Beyazlı ekip, geçtiğimiz Perşembe günü itibariyle resmen sahaya indi.

Samsunspor Teknik Direktörü Sağlam’ın futbolcularını fiziksel ve zihinsel anlamda iyi görmesinden dolayı oldukça neşeli olması dikkatlerden kaçmadı.Teknik heyet, futbolcular ve personelde korona virüs çıkmaması Samsunspor’da ayrı bir sevinç yaşatırken, tesislerde yeniden bir araya gelmenin mutluluğu var. İlk idmanda, Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve futbolcular birbirleriyle tokalaşırken sadece dirsek temasında bulundular.

BİR SÜRE KUVVET İDMANI
Gruplar halinde çalışmalara başlayan, tesis içerisinde soyunma odaları dahil sosyal mesafeye dikkat eden futbolcuların yanı sıra teknik heyette tedbiri elden bırakmıyor. Deneyimli teknik adam Sağlam’ın bir süre futbolcuları fiziken hazırladıktan sonra takım halinde taktik antrenmanlara geçeceği ve takımı kaldığı yerden aynı şekilde, aynı futbolla sahaya çıkarmak için mesai harcayacağı öne sürüldü. Yardımcıları ile sürekli çalışma halinde olan tecrübeli çalıştırıcının, futbolcuların kilo ve idman durumundan memnun olduğu öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz