Sağlam: Bu İşi Birlikte Başaracağız

0

Samsunspor Teknik Direktörü Sağlam, “Bir ekip bütünlüğü içerisinde inşallah bu görevi sezon sonuna kadar devam ettireceğiz. Hepimizin hayali olan Süper Lig’e Samsuspor’u taşıyacağız. Bu işi birlikte başaracağız” dedi.

“FUTBOLUMUZ ZEVK VERİYOR”
Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, dün yapılan antrenmanı takip eden basın mensuplarının sorularını cevapladı. Son haftalardaki güzel oyunla birlikte sezon sonunda şampiyon olacaklarına inandıklarını söyleyen Ertuğrul Sağlam, “Oyun kalitemizde artık gözle görülür bir düzelme oldu. Samsunspor’u takip eden herkes oynanan futboldan zevk almaya başladı. İnanıyorum ki aldığımız güzel sonuçlarla birlikte oyun kalitemiz biraz daha artacak. Oyuncularımızın birbirleriyle uyumu biraz daha üst seviyeye çıktığı zaman daha da keyifli oyunlar oynayacağız” dedi.

“MAÇIN ÖNEMİNİZ FARKINDAYIZ”
Hafta sonu deplasmanda oynayacakları İstanbulspor maçı hazırlıklarının devam ettiğini belirten Ertuğrul Sağlam, “Gerçekten iyi bir ekiple karşılaşacağız. Bu maçı kazanmak için ortaya nasıl bir mücadele koymamız gerektiğini, nasıl bir oyun kalitesi ile oynamamız gerektiğini oyuncularla paylaşıyoruz. Zorlu ve yoğun kar yağışı altında İstanbulspor maçına hazırlanıyoruz. Maçın bizim için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İnşallah oyucularımız sorumluluk alıp, kendilerine yakışan mücadeleyi ortaya koyup, İstanbulspor maçından 3 puanı alıp, yolumuza emin adımlarla devam ederiz” diye konuştu.

“KADRODA 1-2 DEĞİŞİKLİK OLABİLİR”
Sezon sonu hedefe ulaşacaklarını belirten Ertuğrul Sağlam, “Eksik olarak Hamroun’un bir sıkıntısı var. Onun dışında bir eksiğimiz görünmüyor. Bu hafta kadroda 1-2 değişiklik de olabilir. Bizim amacımız, her oyuncumuzu her an oynayacakmış gibi hazır tutmak. Bir hafta 18’e giremeyen oyuncu, bir dahaki hafta ilk 11’de oynuyor. Hepsi aslanlar gibi verilen görevi yerine getiriyorlar. Bir ekip bütünlüğü içerisinde inşallah bu görevi sezon sonuna kadar devam ettireceğiz. Hepimizin hayali olan Süper Lig’e Samsunspor’u taşıyacağız. Bu işi birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

MÜCADELEYE DEVAM…
Öncelikli amaçlarının ligde istedikleri konuma gelmek olduğunu söyleyen deneyimli teknik adam Sağlam, “Şu anki konumumuz bizi Süper Lig’e taşıyacak bir yer. Bundan sonraki amacımız hem mücadele gücümüzü biraz daha arttırmak hem de oyun kalitemizi daha da yukarı çıkartmak. Alacağımız sonuçlarla daha da yukarıya çıkmak için mücadele vereceğiz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz