Projelerin Adı Var Ortada İcraat Yok!

0

CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin, ‘Eczacılık fakültesi, devlet hastanesi inşaatı, diş hastanesi, hal ve otogar projelerini’ gündeme taşıdı.

“Eczacılık Fakültesi’ni Baframıza kazandırıyoruz” söylemlerine hatırlatan Perçin, “Bu projeyi istemeyenlar var diye algı oluşturanlar, şimdi nerede? Bafralı Arslan ailesinin büyük bir şevkle inşaatına başladığını fakülte, nihayetinde Bafra’ya kazandırılamadı. 150 bin nüfuslu Bafra’nın itibarıyla oynadılar” dedi.

TOHUMLARI EKİP RAFA KALDIRIYORLAR
Devlet Hastanesi inşaatının kaderine terk edildiğini öne süren CHP’li Perçin, “Eski Devlet Hastanesi’nin binasını yıkılacağını söyleyip, Baframıza yeni umut tohumları ekip durmaktalar. Diş Sağlığı Hastanesi vaadi de zaman zaman gündeme getirilip, daha sonra tekrar kullanılmak üzere rafa kaldırılıyor” diye konuştu. Tofaş Kavşağı sorununu yıllardır giderilemediğini kaydeden Perçin, “Geçtiğimiz günlerde ‘Kavşağa neşteri vurduk, sorunu çözdük’ algılarıyla hemşerilerimiz bir kez daha oyalanıpi kandırılıyor” ifadelerini kullandı.

HAL VE OTOGAR PROJESİ NE OLDU?
Sorunlar yumağının bunlardan da ibaret olmadığına dikkati çeken CHP’li Vahit Perçin, şöyle konuştu; “Hal projesi, otogar projesi belirsizliğini koruyor. Uzun zamandır yaşanan köylerimizde yaşanan su sorununu mu sayalım, ulaşım sorununu mu? Türkiye’nin tarımsal ihtiyacının yüzde 14’ünü karşılayan bir ilçeye reva mıdır tüm bunlar? Bafra ve Bafralılar bunları hak etmiyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz