Parklarda Çocuklara Samsunspor Sevgisi

0

Samsun’da, çocuklara Samsunspor sevgisi aşılanmaya devam ediyor. Sokakların bayraklarla donatılması, okullarda Samsunspor formaları dağıtılması gibi bir çok önemli projeye bir yenisi daha eklendi.

Samsun’da, çocuklara Samsunspor sevgisi aşılanmaya devam ediyor. Sokakların bayraklarla donatılması, okullarda Samsunspor formaları dağıtılması gibi bir çok önemli projeye bir yenisi daha eklendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in talebi doğrultusunda çocuk parkları Samsunspor temalı bir şekle getirildi. Örnek projelerden biri ise Atakum Güzelyalı Mahallesi’nde bulunan çocuk parkında yapıldı.

BAŞKAN DEMİR’E ÇAĞRI
Kovid-19 salgını nedeniyle çocukların dışarıya çıkması yasak olduğu için henüz parkta oynamaya başlamadılar ama büyük ilgi göreceği kesin gibi gözüküyor. Polfisan firması tarafından kurulan oyun gurubu, Samsunlular tarafından sosyal medyada paylaşıldı ve beğeni topladı. Samsunspor taraftarı Başkan Demir’e bu projeyi yaygınlaştırması yönünde çağrıda bulundular.

FİRMA AÇIKLAMA YAPTI
Polfisan firması yetkilileri konula ilgili yaptıkları açıklamada, “İlk çalışma teması 20 Ocak 1989 yılında yaşanan dramatik trafik kazasına yönelik yapıldı. Bu çalışmadaki temel amaçlarının, çocukların doğdukları ve yaşadıkları şehirlerdeki spor kulüplerini sadece kazandıkları maçlar nedeniyle değil, kentlilik bilinci ve kulüplerin varlık nedeni olan mazileri nedeniyle sevmeleri gerektiğine yönelik bir mesaj vermek” ifadelerine yer verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz