Oynanmayacaksa Transfere Başlayacağız

0

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, “Periyodik aralıklarla testlerden de geçiyoruz. Federasyon ligler oynanacak derse çıkıp oynayacağız. Ligler oynanmayacak derse de bir süredir çalışmalarına başladığımız transfere hız vereceğiz” dedi.

Kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Mustafa Aztopal, liglerin 18 Temmuz tarihinde başlayacağını ancak bunun da net olmadığını söyledi. Aztopal, Türkiye Futbol Federasyonu’nun takımlardan yeniden görüş aldığını ve takımların da yüzde 90’ının bu sezon futbol oynamak istemediği yönünde görüş belirttiğini söyledi.

“BİZ ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK”
Aztopal, “Biz liglerin 18 Temmuz tarihinde başlayacağı ihtimaline göre antrenmanlara başladık. Ancak takımların büyük çoğunluğu bu sezon oynamak istemediklerini federasyona iletti. Pandemi riski hala devam ediyor. Samsunspor olarak federasyonun vereceği tüm kararlara karşı planımız hazır. Gerek sosyal tesislerimizde gerek yemekhanelerimizde gerekse de antrenman sahalarımızda Covid-19’a karşı tüm önlemlerimizi aldık. Periyodik aralıklarla testlerden de geçiyoruz. Federasyon ligler oynanacak derse çıkıp oynayacağız. Ligler oynanmayacak derse de bir süredir çalışmalarına başladığımız transfere hız vereceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz