Oynanacak Denirse Çıkıp Oynarız

0

Türkiye Futbol Federasyonu’nun 2. ve 3. Lig takımları ile yaptığı toplantıyı değerlendiren Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, Bölgesel Amatör Lig için de son kararı federasyonun belirleyeceğini ifade ederek, “Federasyon oynanacak derse, biz çıkıp dört maçımızı oynarız” dedi.

Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta şampiyonluğunu garantileyen Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, Federasyonun 2 ve 3. Lig takımları ile yaptığı toplantıya değinerek, “Toplantıda Bölgesel Amatör Lig için bir karar çıkmadı. Bu konuda kararı federasyon verecek. Oynanacak şeklinde karar çıkarsa daha öncede ifade ettiğim gibi biz çıkan dört maçımızı oynarız. Zaten şampiyonluğumuzu garantiledik. Dört maç oynansın, sezon bitiminde şampiyon takımlar direk 3. lige çıkartılması için görüş bildirdik” dedi.

EN BÜYÜK ENDİŞELERİ HİJYEN
Ligin devam etmesi halinde en büyük endişelerinin pandemi olduğunu dile getiren Başkan Yıldırım, “Liglerin durumu ile ilgili kararı en yetkili merci olan federasyon verecek. Devam etmesi halinde en büyük endişemiz, pandemi olacaktır. Biz gerekli önlemlerimizi alır gerekli hijyen ortamını sağlamaya çalışırız. Sadece hijyen konusunda endişe duyuyoruz. Karar ne olursa olsun, bizler şampiyonluğu ve 3. Ligi hak etmiş bir takımız. Federasyonun en sağlıklı kararı alacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz