Otoritesiz Hakemlerle Puan Kaybediyoruz

0

Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, üç haftadır hakem hatalarından dolayı emeklerinin kaybolduğunu ifade ederek, “Süper Lig’de çizgilerle uğraşılırken, bizler otoritesi olmayan hakemlerle yukarı tırmanmaya çalışıyoruz” dedi.

Başkan Yıldırım, hakemlere karşı art niyet taşımadıklarını ifade ederek, MHK’nin bu tip maçlara tecrübeli ve otoritesi sağlam hakemleri ataması gerektiğini savundu. Yıldırım, “Çarşambaspor olarak canımız hakemlerden çok yanmasına rağmen art niyet taşıdıklarını düşünmüyoruz. Fakat şu var ki, bir yanda düşmemeye oynayan, diğer yandan da üst sıraları zorlayan iki takımın mücadelesine daha tecrübeli ve otoritesi sağlam bir hakem atanabilirdi. Süper Lig’de çizgilerle uğraşılırken, bizler otoritesi olmayan hakemlerle yukarı tırmanmaya çalışıyoruz” dedi.

EMEKLER ÇALINIYOR
Pazar günü oynanacak olan Çatalcaspor maçı ile tekrar çıkışa geçmek istediklerini dile getiren Başkan Yıldırım, “Üç haftadan bu yana hakemlerden yana inanılmaz canımız yanıyor. Yönetim, teknik ekip ve futbolcular olarak ortada bir emek var. Emeğimiz çalınıyor. Üç gündür evlerimizden uzaktayız. Bir puana razı olduk, dönüyoruz. Önümüzde Çatalcaspor maçı var. Pazar günü Çatalca karşısında sahadan galibiyetle ayrılarak çıkışa geçmek istiyoruz. Çok sayıda eksik oyuncu ile gittiğimiz Cizre’den bir puan aldık. Teknik ekip ve oyuncularımızın emeğine sağlık” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz