O Toplantıda Sosyal Mesafe Hiçe Sayıldı

0

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’in Fen İşleri ekipleri ile yaptığı toplantıda, korona virüsten korunmak için esas alınan 1,5 metrelik sosyal mesafe hiçe sayıldı. Başkan Demir dahil, diğer personeller yanyana oturdu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin AK Partili Başkanı Mustafa Demir, Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı şube müdürleri ve şeflerle geçen hafta bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda yıl sonuna kadar bin 100 kilometre yol yapılacağı açıklandı. Ancak bu açıklamadan çok Başkan Demir’in sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar dikkat çekti.

BAŞKAN DEMİR MASKE TAKMADI
Başkan Mustafa Demir’in sosyal medya hesabından yayınlanan resimlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın korona virüsüyle mücadele kapsamındaki uyarılarına uyulmadığı görüldü. Toplantı esnasında sosyal mesafe kuralı hiçe sayıldı. Bir ya da iki koltuk boşluk bırakılarak oturulması gerekirken, toplantı salonu boş koltuk kalmayacak şekilde doldu. Başkan Demir, Genel Sekreteri İlhan Bayram ve Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk ile bazı şube müdürlerinin maske takmamaları dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz