Nurullah Beşiktaş’a Haberlerine Jet Yalanlama

0

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, dün ulusal basında çıkan “Beşiktaş ile Samsunspor Nurullah Aslan için pazarlıklara başladı” haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Dün Ulusal basında Nurullah Aslan’la ilgili çıkan haberler Samsunspor taraftarını şaşırttı. Haberde, “Beşiktaş, Nurullah Aslan için Samsunspor’la pazarlıklara başladı. Kırmızı-Beyazlılar, 22 yaşındaki eldiven için 6 milyon Euro isterken Beşiktaş, biri kiralık iki oyuncu, bir miktar para ve sonraki satıştan pay teklif edecek.” ifadeleri yer aldı.

6 MİLYON EURO AZ
Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade ederek, Nurullah Aslan için yazılan 6 milyon Euro bonservis bedelinin az olduğunu, genç kalecinin potansiyelinin çok yüksek olduğunu vurguladı.

Öte yandan Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’da daha önce yaptığı açıklamalarda, Nurullah Aslan’ı satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığının altını çizmişti.

TARAFTARA CEVAP VERDİ
Diğer yandan taraftarların, “Başkanım Kalecimiz Nurullah ile ilgili kulübün 6 Milyon Euro istediği iddiaları ortalarda dolaşıyor. Bu iddiaların doğru olup olmadığı ile ilgili bizleri aydınlatırsanız çok seviniriz” sorularına, “Gerçeği yansıtmayan ve yalan bir haber! Pazarlık yapmadık. Nurullah satılık değildir! NOKTA. Fake News!!!” diye cevap verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz