Nuri Asan’da Ne Gibi Tedbirler Alındı?

0

Bu hafta toplanan Yılport Samsunspor’da, tedbirler en üst safhaya çıkarıldı. Ziyaretçi, taraftar ve basın mensuplarının alınmayacağı Nuri Asan Tesisleri’nde, futbolcular, teknik ekip, personel testten geçirilecek. Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilecek.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında bir ayı aşkın süredir kapılarını kapatan Yılport Samsunspor’da artık futbolcuların tamamı Nuri Asan Tesisleri’nde çalışmalarını sürdürecek. Kırmızı-Beyazlı yönetimin, futbolcuları, teknik ekibi ve personeli korona virüsten korumak için önemli tedbirler aldıkları öğrenildi. Tesislerin geçtiğimiz hafta sonu detaylı bir şekilde ilaçlandığı ve dezenfekte edildiği gelen ilk haberlerin arasında yer alıyor.

GRUPLAR HALİNDE ÇALIŞMA
İlk aşamada, futbolcular idmanlarda gruplar halinde çalışacak. Restoranda, soyunma odalarında sosyal mesafe kesinlikle korunacak. Her gün idman öncesi kulüp doktoru tarafından futbolcuların ateşleri ölçülecek. Futbolcular idman yaparken maske kullanmayacak.

TESİSE KİMSE ALINMAYACAK
Nuri Asan Tesisleri’ne giriş çıkışların tamamen kapatılacağı, ziyaretçi kabul edilmeyeceği öne sürüldü. Ayrıca idmanlara taraftar ve basın mensupları da alınmayacak. İlerleyen günlerde salgının tamamen kontrol altına alındığı zaman kararların yeniden gözden geçirileceği öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz