Nuri Asan Tesisleri Haziran’a Kadar Sessiz Kalacak

0

TFF’nin 2. Lig’in başlama tarihini 18 Temmuz olarak işaret etmesinin ardından Samsunspor’un kalbi olan Nuri Asan Tesisleri’nde Haziran ayına bir hareket beklenmiyor. Futbolcular antrenmanlarını bireysel olarak sürdürüyor.

Kovid-19 salgını nedeniyle liglerin ertelenmesinin ardından Nuri Asan Tesisleri’nin kapısına kilidi vuran Yılport Samsunspor, 11 Mayıs tarihinde yeniden toplanmıştı. Kırmızı-Beyazlı ekip, teknik heyet, futbolcu ve personel olmak üzere takım halinde korona virüs testinden geçmişti. Takımda kimsede vaka görülmemesi herkesi sevindirdi fakat bu kez TFF’nin 2. Lig’in başlama tarihini 18 Temmuz olarak işaret etmesi, Samsunspor’da keyifleri kaçırdı.

BİR KEZ DAHA KİLİTLENDİ
Teknik direktör Ertuğrul Sağlam başta olmak üzere herkes geçen hafta Samsun’a gelmişti fakat liglerin başlayacağı tarihe uzun bir süre olması, Kırmızı-Beyazlı ekibin antrenmanlarının başlamadan bitmesine neden oldu. Geçen hafta Perşembe günü Nuri Asan Tesisleri’nin kapısı bir kez daha kilitlendi. Fotoğrafta görüldüğü gibi tesislerde 2 nolu sahayı yenileyen firma çalışanları haricinde sadece güvenlik görevlileri bulunuyor. Bazı futbolcular belli aralıklarla gelerek bireysel antrenman yapıyor.

Dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını nedeniyle liglere ara verilmesini fırsat bilen Yılport Samsunspor, Nuri Asan Tesisleri’ni bakıma aldı. Kırmızı-Beyazlı kulübün kalbi olan tesislerde 2 nolu sahanın zemini baştan sona düzeltiliyor. Çalışmaları Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nun zeminin hibrit çim yapan SIS Pitches firması gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz