Nereden Nereye?

0

3 yıl önce yaşadığı mali sorunlar nedeniyle 2. Lig’e düşen Samsunspor, bugün Altınordu deplasmanına özel uçakla gidecek. Ayrıca Başkan Yüksel Yıldırım, Giresunspor karşılaşması için takıma 25’er bin lira prim açıkladı. Kısa sürede yaşanan bu değişim düşman çatlatıyor.

55 yıllık tarihinin son yıllarında hem ekonomik hem de sportif anlamda çok büyük sıkıntılar yaşayan Samsunspor’un yaşadığı büyük değişim düşman çatlatıyor. 2017-2018 sezonunda mali sorunlar nedeniyle tarihinde ilk kez 2. Lig’e düşen ve ardından Başkan Yüksel Yıldırım’ın elinden tutarak ayağa kaldırdığı Kırmızı-Beyazlı kulüp, bugün hem ekonomik hem de sportif anlamda altın dönemini yaşıyor.

ÖZEL UÇAK, GALİBİYET PRİMİ!
Pazartesi günü Altınordu ile karşılaşacak olan Samsunspor takımı, önemli bir maliyet karşılığında, maça özel uçakla gidecek. Bu karşılaşmadan 5 gün sonra oynanacak olan Giresunspor maçı için ise Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım takıma prim vereceğini açıkladı. Kırmızı-Beyazlılar, şampiyonluk yolunda büyük önem arz eden Giresunspor’u mağlup etmesi durumunda, futbolcular 25’er bin lira prim alacak.

YIL 2018

YIL 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz