Mustafa Aztopal: Görüşme Var, Anlaşma Yok

0

Transfer çalışmalarına hız veren Yılport Samsunspor’da, Genel Menajer Mustafa Aztopal bir çok oyuncu ile görüşme halinde olduklarını fakat anlaşma sağlamadıklarını belirtti ve ekledi: Türkiye Futbol Federasyonu’nun yaz transfer sezonu için vereceği tarih belirleyici olacak.

Transfer çalışmaları için düğmeye basan ve isimleri sır gibi saklanan futbolcularla temasa geçen Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal çalışmalarını Samsun’dan yürütüyor. Daha önceki yaşanan transfer çalışmalarında zaman zaman şehir dışına çıkan, futbolcular ve menajerleriyle birebir temas kuran Samsunspor’un transfer çalışmalarındaki bir numaralı ismi Aztopal, korona virüs tedbirleri kapsamın bu transfer sezonunu Nuri Asan Tesisleri’nden yürüteceğini, elzem bir durum olmadığı müddetçe şehir dışına çıkmayacağını vurguladı.

HEM YERLİ HEM YABANCI
Bir çok futbolcuyla temas halinde olduklarının altını çizen Mustafa Aztopal, “Her zaman söylediğimiz gibi liglerin geleceği bizim transfer çalışmalarımızı yakından ilgilendiren bir durum. Türkiye Futbol Federasyonu’nun yaz transfer sezonu için vereceği tarih bunda belirleyici olacak. Çünkü şu anda transfer sezonu açılmadığı için hiçbir oyuncuyla sözleşme imzalamamız mümkün değil. Görüşme kat ettiğimiz yerli ve yabancı oyuncular var, sonuca ulaşmamız için zamanını bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz