Mustafa Aztopal: Ben Oynamam Diyen Yok!

0

Kovid-19 salgını nedeniyle ara verilen liglerin yeniden başlayacağı günlere yavaş yavaş yaklaşılırken en çok merak edilen konulardan biri futbolcuların bu duruma yaklaşımları ne olacağıydı. Temsilcimiz Yılport Samsunspor’da liglerin oynanma kararına tepki gösteren tek isim kiralık olarak forma giyen golcü oyuncu Atabey Çiçek olmuştu.

YILDIRIM NET KONUŞTU
Başkan Yüksel Yıldırım’ın ise katıldığı bir spor programında “Kulüp avukatlarına söyledim. Eğer ligler oynanırsa her futbolcumuzdan oynamadığına dair yazı alacağım. Çünkü yarın bir şey olduğunda biz kulüp olarak sorumluluk almak istemiyoruz. Oynamak istemiyorsa oynatmayacağız” sözleri, Samsunspor taraftarının aklına “Acaba hangi futbolcular oynamak istemiyor?” sorusunu akıllara getirdi.

“FORMAYI HERKES İSTİYOR”
Konuyla ilgili Kırmızı-Beyazlı camiayı aydınlatmak adına Halk Gazetesi aracılığıyla açıklama yapan Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, “Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın açıklaması oynamak istemeyen futbolcular olduğu için yapılmış bir açıklama değil. Samsunspor’da böyle bir talep olursa durumun nasıl ilerleyeceğini anlattı. Zaten şu anda futbolculardan “Ben oynamak istemiyorum” diyen arkadaşımız yok. Hepsi liglerin başlayacağı günü iple çekiyor. Şampiyonluk kupasını kaldıracaklarını günü bekliyorlar. Herkes Samsunspor’un şanlı formasını terletmek istiyor. Camiamızın bu konuda içi rahat olsun. Mutlu sona takım halinde ulaşmak istiyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz