MÜSİAD Başkanı Haluk Tan, Bakan Soylu’ya Adana ve Giresun’da Yaşananları Sordu!

0

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Adana Demirspor ve Giresunspor maçlarında tribünleri dolduran taraftarlar için “Bu görüntülere bir yaptırımınız oldu mu?” diye sordu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulunurken, MÜSİAD Başkanı Haluk Tan ise bu suç duyurusunun hemen ardından Bakan Soylu’ya Adana ve Giresun maçlarından çekilmiş fotoğraflarla eleştiride bulundu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, sokağa çıkma yasağının olmasına rağmen Adana Demirspor ve Giresunspor maçlarında tribünlerde binlerce taraftarın bulunduğunu gösteren fotoğrafları sosyal medya sayfasından paylaşarak, “Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendi idarenizde ki yöneticileriniz hakkında bir yaptırımınız oldu mu? Bu görüntüler bugün Adana Demirspor ve Giresunspor maçlarının görüntüleri!. Haftalardır böyle. Adaletsiz davranış, serzeniş getirdiğinde kimse kusura bakmasın Samsunspor da bu ülkenin takımıdır. Başkaları gibi bir üst ligde olmaktansa Onurumuzla olduğumuz ligde olalım.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz