Mülteci Ailelerin Yuvaları Isındı

0

BM Mülteciler Yüksek Komiserliği ile işbirliği yapan Hayata Anlam Katanlar Derneği, soğuyan havalar nedeniyle soba, battaniye ve yatak ihtiyacı olan mülteci ailelere yardımda bulundu.

Samsun’da faaliyet gösteren Hayata Anlam Katanlar Derneği, koronavirüs salgını süresince binlerce aileye yaptığı yardımlara yenilerini ekledi.

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği ile işbirliği yapan dernek, soğuyan havalar nedeniyle zor durumda olan mülteci 250 aileye soba, battaniye, yatak ve hijyen paketi desteğinde bulundu.

SOĞUK GÜNLERDE ISITACAK YARDIMLAR
Hayata Anlam Katanlar Derneği Başkanı Murat Değirmenci, “Sosyal alanda yaptığımız projelerin yanında bu süreçte gıda, hijyen ve soğuk havalar nedeniyle battaniye, soba ve yatak yardımlarına daha çok ağırlık verdik. Korona virüs mücadelesinde devletimize yardımcı olabilmek için binlerce aileye gıda ve hijyen yardımında bulunduk. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği ile yaptığımız işbirliği kapsamında yaklaşık 250 aileye soba, battaniye, yatak ve hijyen paketi ulaştırdık. Bizi yalnız bırakmayan tüm üyelerimize ve gönüllülerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Hayata Anlam Katanlar Derneği, Pandemi boyunca yaptığı çalışmalarla takdir toplamaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz