Müjdeyi Başkan Yıldırım Verdi

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yardım kampanyası başlatacaklarını duyurdu.

Herkesi kampanyaya destek olmaya davet eden Yıldırım, “Samsunspor Kulubü Derneği olarak biz bir kampanya açacağız bakalım kimler ne bağışlayacak? Akıl veren çok ama para verenleri görmek istiyoruz. Haftaya düğmeye basıyoruz. Haydi Samsun gösterelim Türkiye’ye yardımsever olduğumuzu! Samsun’da 65 yaş üstü muhtaç ailelerin evlerine ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Samsun Valimiz Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ile 1 Nisan’da bir yardım kampanyası başlatıyoruz.” dedi.

TESTİ NEGATİF ÇIKTI
Soğuk algınlığı nedeniyle doktoruna göründüğünü ifade eden Samsunspor’un patronu, “Son bir haftadır yaşadığım soğuk algınlığı, öksürük ve ateşli olmamdan dolayı dün doktorumun yardımı ile Korona Virüsü testi yaptırdım. Sonucum bu akşam negatif olarak geldi. Rahatladım. Üşütmüşüm. Evde kalmaya ve ilaç tedavisine devam. Sağlıklı daha güzel günlere hep birlikte.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz