Mobilya Sektörünün Kalbi Samsun’da Atacak

0

Samsun’da TÜYAP tarafından bu yıl 5’ncisi düzenlenen Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 10-15 Mart tarihleri arasında Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş; “Fuar, ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayan mobilya ve dekorasyon sektörünün 2020 yılının modern ve klasik mobilya çeşitlerinin buluşma noktası olacaktır” dedi.

Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun’da gerçekleştirdiğimiz fuar ile Samsun markasını yukarılara taşıyarak, hem yurtiçi satışlarda hem de hedef ülkelere ihracatta rakiplerine karşı büyük avantajlar sağlandığına dikkat çeken Çamaş, “Mobilya ve Dekorasyon Fuarı çağdaş ve özgün tasarımları, yeni donanım ve teknolojileri mobilya perakendecilerine ve ilgililere topluca tanıtmayı ve ev sahipliği yapmayı hedeflemektedir” ifadelerini kullandı.

HEDEF 50 BİN ZİYARETÇİ
Bölge Müdürü Çamaş, şöyle konuştu; “Karadeniz bölgesi geneli ve ülkenin dört bir tarafında yapılan etkin tanıtım, reklam, saha pazarlama ve duyuru faaliyetleri doğrultusunda 50 bine yakın hedef ziyaretçi kitlesinin fuara gelmesini bekliyoruz. Üretici firmalar ile hedef ülkeler arasında önemli ticari bağlantılar yapılmasını hedeflemekteyiz. Firmalar, üretim ve tasarım konusunda ne kadar yüksek kalitede ürünler ürettiklerini tüm ziyaretçilere bir kez daha göstermeyi hedefliyor. Samsun mobilyası yakın zamanda yurt içi ve yurt dışı ticarette Türkiye’nin en önemli mobilya üreticisi ve ihracatçısı olduğunu bu fuarla bir kez daha kanıtlayacak.”

Çamaş; “Azerbaycan ve Gürcistan’dan mobilya ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren, perakende mağaza zinciri sahipleri ve firmaların satın alma yöneticileri, yeni tasarımları yerinde incelemek, bayilik ve satın alma anlaşmaları yapmak üzere Samsun’a gelecekler” diyerek sözlerini tamamladı.

Ücretsiz Servis: Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı’na Cumhuriyet Meydanı Atatürk Parkı Karşısı Anayol üzerinden fuar alanına ücretsiz seferler düzenlenecektir.

Ücretsiz Servis Saatleri:
Meydan Kalkış: 11.00- 13.00 – 15.00 – 17.00- 18.00
Fuar Alanından Kalkış: 12.00 – 14.00 – 16.00 – 18.00 – 20.00

Fuar Kapsamı: Ev mobilyaları (Yemek Odaları, Yatak Odaları, Oturma Grupları, Modüler Mobilyalar, Banyo ve Mutfak Dolapları, Bebek, Çocuk, Genç Odaları, Çekyatlar, Kanepeler), Halı, Aydınlatma, Dekoratif Ürünler, Aksesuarlar, Yatak Baza Çeşitleri, Zemin Döşemeleri, Bahçe Mobilyaları, Mimari Proje Ofisleri.

Girişin ücretsiz olduğu Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı, 10-15 Mart 2020 tarihleri arasında 10.00-20.00, saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Fuar hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve etkinlikleri takip etmek için www.samsunmobilyafuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz