Milli Dayanışma İçin Seferber Oldular

0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, corona virüsten etkilenen vatandaşlara destek olması için herkese açık ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ sloganıyla Milli Dayanışma Kampanyası’nı başlattı.

Kampanyaya AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, maaşlarını bağışlayarak destek oldu.

Milletvekili Köktaş, 3 maaş bağışta bulundu. Terme Belediye Başkanı Kılıç, 1 aylık maaşımı bağışlarken, 19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu ise 10 bin lira bağışta bulunarak, kampanyaya destek oldu. Bafra Belediye Başkanı Kılıç da 1 maaşını bağışladı.

AK Parti İl Başkan Adayı Teyyare de 12 aylık emekli maaşımı bağışladığını belirtti. AK Parti 22, 23 ve 24. dönem Samsun Milletvekili, eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, aile olarak kampanyaya 50 bin TL destek verdiklerini duyurdu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan da 3 maaşını bağışladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz