MHP’li Mustafa Öztürk: Muhtaçların Duasını Alalım

0

MHP Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Öztürk, Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak, “Muhtaç ve kimsesizlere yardım eli uzatarak, dualarını alalım” dedi.

“11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın engin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz” diyen MHP’li Mustafa Öztürk, “Milletçe, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını idrak ederek, erişmenin sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

MHP Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Öztürk, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kardeşlik ve dostluğumuzun en sıcak şekilde hissedilmesine, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilenmesine, saygı ve sevgi temelinde insanların dayanışmasına vesile olan müstesna günlerdir. Bu müstesna günlerde; örf ve adetlerimizi yaşatarak, aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetimizi gösterelim. Yetimlerin, gariplerin, yaşlıların ve kimsesizlerin gönlünü alalım. Muhtaç ve kimsesizlere yardım eli uzatarak, dualarını alalım. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın ve ülkücü camiamızın Ramazan ayını kutlarım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz