MHP’li Başkan Karapıçak’tan Genç Girişimcilere Ziyaret

0

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, OMÜ Kampüsü içerisinde bulunan Teknopark’taki genç girişimcilere ziyarette bulundu. Ziyarette Başkan Yardımcıları Osman Kandıra, Hüseyin Kurt ve Levent Tanrıverdi de hazır bulundu.

Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Buğra Çolak’tan bilgi alan heyet, daha sonra genç girişimcilerin bulunduğu ofisleri ziyaret ederek, genç girişimcilerin yaptığı başarılı çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Karapıçak, genç girişimcilerin ülke adına büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, “Ülkenin geleceğine gençlerin yön vereceğini, yazılımlar, makine, teçhizatlar ve Ar-Ge projeleriniz ülkemizin kalkınmasında büyük rol almaktadır. Bizler de yerel yöneticiler olarak üzerimize düşen ne var ise yapmaya size destek olmaya hazırız” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “Üniversite kapılarındaki eylemlerde kaybedecek gencimiz yok” sözlerini anımsatan MHP’li Başkan Karapıçak, şöyle konuştu; “Sevgili gençler, hiç birinizi kaybedemeyiz. Hiç birinizin hayatını tesadüflerin akıntısına teslim edemeyiz. Öfkeniz olabilir, kızgınlığınız olabilir, kızdıklarınız olabilir, tepkileriniz sivri olabilir, itirazlarınız sinirli olabilir, fakat sizler bizim için, milletimiz için, istikbal ve istiklal haklarımız için paha biçilemez öneme sahipsiniz. Bunların hepsi helali hakkınız olan makul ve mantıklı insani hallerdir. Biz de bu çağlardan geçtik, ne yaşamışsanız, benzerlerini az çok yaşadık. Bir anlık öfkeyle bir ömrü heba etmeyin. Siz Türk gençliğisiniz, siz geleceğin büyük Türk milletinin, büyük Türkiye’sinin siyasetçileri, milletvekilleri, devlet adamları, işadamları, akademisyenleri, bürokratları, esnafları, girişimcileri, dahası anneleri ve babalarısınız. Gelin, yanlış bir tercihin içinde olan varsa dönsün.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz