MHP’li Ayhan’dan Cumhur İttifakı Vurgusu

0

MHP Çarşamba İlçe Başkanlığı’nın düzenlenen olağan kongresinde seçime tek liste ile giren mevcut ilçe başkanı Kemal Düzgün, 400 delegeden 277’sinin oy kullandığı kongrede güven tazeledi.

Kongreye Çarşamba Belediye Başkanı Av. Halit Doğan, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, parti ilçe başkanları, oda başkanları ve delegeler katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, “İlçe kongreleri, il kongreleri ve daha sonra genel kurultayımızı yapacağız. Bu dönem kurultaya giden kongrelerimizin ilkini İlkadım’da yaptık. Bu bizim kültürümüzde, tarihimizde büyük bir önem taşıyor. Bugün dünyada yüzyıl da bir görülebilecek olduğu bir dönemde siyasi faaliyet gösteriyoruz. Dünyanın en gelişmiş ülkeleri koronavirüsle baş etmekte sıkıntı yaşıyor. Böyle bir dönemde Türkiye ne yapılması gerekiyorsa onu yaptı. Bugüne kadar büyük bir problem yaşamadık, inşallah bundan sonra da yaşamayız” dedi.

MHP GEREKEN ADIMLARI ATIYOR
Cumhur İttifakı vurgusu yapan Ayhan, “Bizim Milliyetçi Hareket Partisi olarak misyonumuzda; Türk milletin geleceğini onurlu bir şekilde sağlamak var. Vizyonumuzda ne diyoruz; bunu inşa ettikten sonra Türkiye’yi bölgesinde lider ülke konumuna getirmek var. Milliyetçi Hareket Partisi, siyasi, sosyal, ekonomik alanda uzlaşma arayan bir siyasi kurumsal yapıdır. Bu rahmetli Başbuğumuzdan geliyor. Bölgedeki gelişmeler ülkenin geleceğini sıkıntıya sokacak gelişmeler oldu ve Genel Başkanımız Cumhur İttifakı’na katılarak Türkiye’nin geleceğini garantiye almak adına adımlar attı. İnşallah bundan sonra da böyle olacak. Ben kongremizin Çarşamba’ya, Samsun’a ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz