MHP’den AK Parti’ye Düşük Karne Notu

0

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, bir tv kanalında yaptığı açıklamada AK Partili Samsun milletvekillerinin ya da eski bakanların kent için gerekli çalışmaları yaptıklarına inanmadığını söyledi.

Cumhur İttifakı’na zarar verecek söylemlerden geri durduklarını kaydeden MHP’li Başkan Karapıçak, “Milletvekilleri, belediye başkanları görevini yapmıyorsa bunu söylemek de benim görevim. Eksik olduğunu söylüyorum, bizden de destek istesinler. Samsun’u birlikte kalkındıralım” dedi.

Karapıçak, “Samsun’da iki dönem, üç dönem milletvekilliği yapıp, bakanlıklar yapıp, hala milletvekili olup yada eski bakan olup Samsun’da bu arkadaşlarımızın ben gerekli çalışmaları yapmadığına inanıyorum. Yaşayarak inanıyorum” diye konuştu.

1999 YILINDA SANAYİLERİ BİZ KURDUK
“Geçmiş yıllara bakarsak, biz 1999’da iktidar ortağı olduk Kavak sanayisini, Havza, Bafra Sanayisini biz kurduk” diyen Karapıçak, şöyle konuştu; “Gerekli çalışmaların, atılımların yapıldığına inanmıyorum. 4 yıllık bir süreç var önümüzde. Dört senenin kısa, orta ve uzun vadedeki hesaplarının gerçekleştirebilmesi için yarından tez yok bunun yapılması lazım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz