MHP Samsun’dan Muhtarlar Buluşması

0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, kent genelinde ‘Muhtar Buluşmaları 2020’ adı altında 17 ilçede bir dizi çalışma başlattı. İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve İlkadım İlçe Başkanı Özcan Kınalı’nın başkanlığındaki heyet, İlkadım ilçesindeki merkez ve kırsal mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

Başkan Karapıçak, “Muhtarlarımızın soru, sorun ve önerilerini dinleyerek, gerek takip gerekse de raporlarımızı ilgili kurumlara ulaştırmak adına bir anket yapıyoruz. Anketimizde muhtarlarımızın sosyal haklarından, mahalle sorunlarına, mültecilere bakışlarından belediye başta olmak üzere kamu kurumları ile olan ilişkilerine kadar birçok soru var” dedi.

BİN 244 MUHTARLIĞA ZİYARET
“17 ilçemizdeki 1.244 muhtarlığımıza ziyaretlerimizi başlattık” diyen MHP’li Karapıçak, “Ziyaretlerimize İlkadım’daki 61 muhtarımızı ziyaret ederek başladık. Siyasi partilerde son dönemde ziyaretler seçim odaklı olduğu için muhtarlarımız bir o kadar daha şaşırıyorlar ve bizleri takdir ediyorlar. İlkadım’da 10 kadın muhtarımız var. Bu sayının artması temennimizdir. Kadının siyasetteki yeri MHP için önemlidir” diye konuştu.

BELGELERİNİ TAKDİM ETTİK, HEDİYELERİNİ VERDİK
İl Başkanı Abdullah Karapıçak, şöyle konuştu; “Muhtarlarımıza ziyaretlerimizin anısına hem teşekkürlerimizi dile getirdiğimiz hem de çalışmalarında başarı dilediğimiz belgelerini kendilerine takdim ettik. Çalışmalarında kullanmak üzere hazırlattığımız adlarına hazırlattığımız kalem ve defterleri de hediye ettik. Sırada Çarşamba, Vezirköprü, Canik ve Atakum ve diğer İlçelerindeki muhtarlarımızın ziyaretleri var.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz