MHP Samsun’da 17 İlçede Kongrelerini Tamamladı

0

MHP’nin ülke genelinde İlkadım İlçesi’nden startını verdiği ilçe kongreleri Ladik ve Çarşamba’da da tamamlandı.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak,”Partimizin 13. Kurultayı’na giden süreçte “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik” olarak belirlemiş, “Kazanan Türkiye olacak” sloganıyla Genel Başkanımızın takdirleriyle tüm Türkiye’de İlkadım ilçemizden başlayan ilçe kongrelerimizi bugün itibariyle tamamlamış olduk. Kovid-19 salgını gibi tüm dünyayı ve ülkemizi sosyal manada kilitleyen ve önlem almaya ite böyle bir süreçte sıkı tedbirler alarak gerçekleştirdiğimiz 17 ilçenin kongre sürecini sağlıklı ve partimize yakışır bir şekilde tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

Karapıçak, “Sırada il kongremiz var. Genel Merkezimiz, il kongresi ile ilgili olarak henüz bir tarih belirlemedi ama kısa bir süre içerisinde gerçekleştirileceğini düşünüyoruz” dedi.

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ve Genel Merkez yöneticilerine, milletvekillerine teşekkür eden Başkan Karapıçak, “Kongrelerimize bizzat gelerek bizleri onurlandıran Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın ve ekibine, il divanı ve yönetim kurulu üyelerine, ilçe kongrelerinde yük alan başkan ve yönetimlerine, kadın kollarına, delegelere teşekkürlerimi sunuyorum. Biliyoruz ki; asıl yük ve çalışma zamanı şimdi. Milliyetçi Hareketin 2023 vizyonu hedefinde bıkmadan, usanmadan gece gündüz çalışacağız. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz