MHP Lideri Bahçeli’nin Kandil Çağrısına Destek

0

MHP’li Meclis Üyesi Aykut Çepni, Bahçeli’nin “Kandil’e Türk bayrağı dikilmeli” çağrısına destek verdi. Çepni, terör örgütü PKK’nın artık defterinin dürülmesi gerektiğini söyledi.

MHP İlkadım Belediyesi Meclis üyesi Aykut Çepni, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin parti grubunda yaptığı “Kandil’e bir şafak vakti Türk bayrağı dikilmeli, Mahmur yıkılmalıdır” sözlerine destek verdi.

MHP’li Çepni, terör örgütü PKK’nın artık defterinin dürülmesi gerektiğini bu nedenle MHP lideri Bahçeli’nin yaptığı çağrının da son derece önemli olduğuna dikkati çekti.

BAYRAĞIMIZ DİKİLECEK
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kandil’e yönelik başlatacağı operasyonun arkasında olacaklarını belirten MHP İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Aykut Çepni, “13 vatan evladımızın kalleşçe, alçakça şehit edilmesi karşısında Türk Silahlı Kuvvetlerimiz şehitlerimizin intikamını almalı sayın liderimiz Devlet Bahçeli’nin de yaptığı çağrı üzerine Kandil yerle bir edilerek alçak terör örgütünün artık defteri dürülmelidir. Genel Başkanımız Sayın Bahçeli’nin ‘Sincar’ın kısa süre içerisinde yerle bir edilmesi artık hayat memat konusudur. Kandil’e bir şafak vakti Türk bayrağı dikilmeli, Mahmur yıkılmalıdır’ sözlerini destekliyor ve Kandil’e Türk bayrağımızın dikilmesini ve en kısa sürede de dikileceğine inanıyoruz. Bu minvalde Türk Silahlı Kuvvetlerimizin terör örgütü ve terör odaklarının kökünü kazınması amacı ile başlatacağı tüm operasyonları canı gönülden destekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz