Mart Kapıdan Baktırdı Kazma Kürek Yaktırdı

0

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, iktidarın salgının arkasına sığınarak bazı sektörleri cezalandırdığını öne sürerek, “Mart ayında azalacak kısıtlamaları umutla bekleyen vatandaşlarımıza, ‘Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır’ atasözü yaşatılıyor” dedi.

Başkan Şen, halkın uzun zamandır korona virüsü salgını nedeniyle uygulanan kısıtlamaların hafifletileceği 1 Mart tarihini beklediğini, fakat yine hayal kırıklığına uğradığını belirtti.

HESAP SANDIKTA
‘Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır’ atasözünü yaşadıklarını belirten İl Başkanı Faruk Şen, “Halkımız bir yandan salgın, bir yandan ekonomik krizle mücadele veriyor. İktidar ise sorunları ya erteliyor yada paspasın altına atıyor. Halkımızın fiziksel sağlığını düşündüğünü iddia eden iktidar, vatandaşının psikolojik ve ekonomik sağlığını neden düşünmez. Parti kongrelerinde, kış turizminde, cenazelerde, AVM’lerde, toplu taşımada ve yüz yüze yapılan sınavlarda bulaşmayan virüs, kafe ve restoran sektöründe mi bulaşıyor? Bu ayrımcılığı yapanlar bilsin ki halkımız bu hesabı ödemeyecek. Sandıkta ödetecek” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz