Marhap Mobilya Samsun 4. EV’leniyoruz Fuarı’nda

0

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından hazırlanan 4. Samsun EV’leniyoruz Fuarı, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.
29 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında ziyaretçilerini bekleyen EV’leniyoruz Fuarı’nda, Marhap Mobilya da yer aldı.
Lovelet AVM ve Kirazlık yolu üzerinde iki mağazada hizmet verdiklerini kaydeden Marhap Mobilya sahibi Hasan Marap, 25 yıldır sektörde olduklarını, 5 yıldır da Samsunlu müşterilere hizmet verdiklerini kaydetti.
Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve kullanılabilir mobilya ürünleriyle hizmet verdiklerini belirten Hasan Marap, modern ve yeni trend ürünlerle, sektörün gerekliliğine önem vererek, kendilerini sürekli yenilediklerini söyledi.
Fuarlara kendimizi tanıtmak, yeni insanlarla tanışmak için fırsat olarak gördüklerini sözlerine ekleyen Hasan Marap, “Standımıza ilgiden memnunuz. Mobilya ve diğer ürünlerle doğru yolda ilerliyoruz. Daha iyiye gitme adına çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.
Bir evin ihtiyacı olan tüm ürün gruplarına sahip olduklarını belirten Hasan Marap, “Çocuk, genç odası, koltuk takımı, yemek ve yatak odası, özel projeler, kafe ve restorant konusunda özel çalışmalarımız var” dedi.
Hasan Marap, Kanal 362 ekranlarına EV’leniyoruz Fuarı’nı değerlendirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz