LAYSİAD’ta Bayrak Değişimi

0

Samsun’da faaliyet gösteren Ladikli Yönetici, Sanayici ve İş Adamları Derneği (LAYSİAD) 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Üç yıldan beri başkanlık görevini yürüten Zafer Dilmen, yürüttükleri çalışmaları dernek üyeleriyle paylaştı.

Seçimlerde Ali Sukas oy birliği ile LAYSİAD’ın ‘yeni dönem başkanı’ oldu. Başkanlığı Ali Sukas’a teslim eden eski Başkan Zafer Dilmen, yeni yönetime başarılar diledi.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Bayrağı daha yukarılara taşımak için çalışacaklarını belirten LAYSİAD’ın yeni Başkanı Ali Sukas, “Ladik her geçen gün gelişiyor, büyüyor. LAYSİAD bir menfaat ya da siyasi bir derneği değil. Derneğimizin kuruluş amacı, Ladik’e hizmet edebilmek ve Ladiklilerin birbirleriyle tanışıp kaynaşmalarını sağlamaktır. Bizler bu amaç doğrultusunda yola çıktık. Bunu da büyük ölçüde başardığımızı düşünüyorum. LAYSİAD kuruluş amacına uygun olarak ilk kurulduğu andan itibaren sadece bir dernek değil iş ve istihdam sağlayan bir kuruluş olmuştur. Bunun en güzel örneği hamam ayağı termal kaplıca tesisleridir. Yıllardır hayalini kurduğumuz bu çok güzel tesisi ilçemize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ama yeterli mi, değil. Daha çok çalışmak zorundayız. Sadece bunu ilçemiz için değil, ülkemiz için de başarmalıyız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da LAYSİAD bayrağını daha yukarılara taşımak için tüm arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız. Bu anlamda bizlere güvenen genel kurula teşekkür ediyorum” diye konuştu.

LAYSİAD’ın genel kurul toplantısına aynı zamanda derneğin de üyesi olan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’in yanı sıra, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Salih Zeki Murzioğlu, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel de katıldı.

LAYSİAD’ın yeni Başkanı Ali Sukas’ın yönetiminde ise şu isimler yer aldı: “M. Akif Baran, İsmet Koca, Hakan Paskap, Abdullah Doyaroğlu, Ahmet Alp Doğru ve Süleyman Karabük.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz