Kayıp Kadın Öldürüldü Mü?

0

Samsun’da 39 gündür kayıp olan 2 çocuk sahibi Arzu Aygün’ün ailesi, Müge Anlı’nın programına çıkarak kızlarının hayatından endişe ettiklerini söyledi.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Samsun’da 39 gün önce kaybolan 2 çocuk sahibi 35 yaşındaki Arzu Aygün’ün ailesi, Müge Anlı’ya başvurdu. Viyana’da doğup büyüyen ve boşandıktan sonra 7 yıl önce Türkiye’ye dönme kararı alan Aygün’ün hayatından endişe ettiklerini belirten ailesi, olayın soruşturulmasını talep etti.

Arzu Aygün ‘den haber alamayan ailesi, kızlarının öldürülmüş olabileceğinden şüphelendiklerini dile getirdi. Genç kadının ailesi kızlarının son olarak sevgilisi M.C’nin arabasına bindiğini ve o günden itibaren Arzu Aygün’den haber alamadıklarını söyledi.

AİLESİ PERİŞAN OLDU
Samsun Denizevleri Polis Merkezi’ne 24 Aralık’ta kayıp başvurusu yaptıklarını belirten aile; ”Kızımız 17 Aralıkta kayboldu. Ancak telefonundan sürekli çocuklarına mesaj çekiyormuş. Ben iyiyim, beni aramayın diyormuş. Mesaj atmayı bırakınca torunum annesinin kayıp olduğunu bize söyledi. Polisin yaptığı soruşturmada sevgilisi M.C. gözaltına alındı ve Arzu’nun telefonunu ona bırakıp gittiğini söyledi. Kızım telefonunu M.’ye bırakıp gittiyse o mesajları kim atıyordu o zaman? Arzu’nun hayatından endişe ediyoruz. Sağ olduğuna dair hiçbir iz yok.Benim kızıma ne yaptıysa M. yapmıştır. Arzu 7 sene önce Avusturya ‘dan Samsun’a döndü. M.C. evli ve çocukları var. Ayrıca kızımızla da ilişkisi vardı ve biz kızımızı para karşılığında başkalarına sattığından da şüpheleniyoruz. 5 yıldır kızımızla beraberdi ve sürekli evleneceğim diye kandırıyordu” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz