Kaya Aşcı: ‘İstanbul’da Projelerimiz Var’

0

ASTAŞ Holding Kaya Aşcı, İstanbul’da Samsunsporluları bir araya getirecek, birlik ve beraberliği sağlayacak çok güzel hayallerinin ve projelerinin olduğunu, pandemi sonrası bunları gerçekleştirmek istediğini söyledi.

Samsunspor Kulübü Derneği İstanbul Temsilcisi ve ASTAŞ Holding Kaya Açcı, Halk Gazetesine özel açıklamalarda bulundu. Şubat 2020’de yapılan kongrede, Başkan Yüksel Yıldırım’ın yönetimine giren ve Kırmızı-Beyazlı kulüpte İstanbul Temsilciliği görevini üstlenen Kaya Açcı, “Sözlerime başlamadan önce, Mustafa Kemal Erkanat’a Allah’tan rahmet diliyorum. Vefatına çok üzüldük. Aynı zamanda Başkanımız Yüksel Yıldırım’da önemli rahatsızlıklar geçirdi, ona da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

COVİD FIRSAT VERMEDİ
Samsunspor’da yönetici olduğu günden bu yana, deplasmanlarda takımı yalnız bırakmadığını söyleyen Kaya Aşcı, “Samsunspor 1. Lig’e yükseldiğinde İstanbul’da aktiviteler yapacaktık. Bütün gurbetteki Samsunlu vatandaşlarımızı stadyum gibi bir yerde toparlayıp güzel bir birlik ve beraberlik sağlayacaktık ama pandemi bize bu fırsatı vermedi. Bizde hayallerimizi Süper Lig’e çıkınca yaparız dedik. Şimdi şansımıza pandemi hepten hızlandı. Böyle basiretsiz ve şanssız dönemi İnşallah en kısa zamanda atlatır ve aklımızdaki projeleri gerçekleştirme imkanı buluruz” diye konuştu.

YÜKSEL YILDIRIM’LA GÖRÜŞTÜ…
Samsunspor Kulübü İstanbul Temsilcisi Kaya Aşcı, geçtiğimiz hafta oynanan Tuzlaspor mücadelesini, Sancaktepe 15 Temmuz Stadyumu’nda takip etti. Burada Yüksel Yıldırım’la görüşen Kaya Aşcı, “Başkanımız ile uzun bir aradan sonra birlikte maç izleme imkanı bulduk. Samsunspor’daki yol arkadaşlığımızı SAMKON çatısı altında da devam ettirme teklifimize olumlu cevap veren değerli başkan Yüksel Yıldırım’a şahsım ve Samsun camiası adına teşekkür ederim. İnşallah Süper Lig’e çıkarız ve omuz omuza Samsunsporlularla maçlara gideriz.” ifadelerini kullandı. Kaya Açcı’nın Başkan Yıldırım’la gerçekleşen görüşmesinde, Samsunsporlu eski yönetici ve iş insanı Berati Olgun’da yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz