Kavaklılara Yatırım Daveti

0

Son 6 yılda çeşitli sektörlerde 600 milyon liranın üzerinde aldığı yatırımlarla büyük bir değişim yaşayan Samsun’un Kavak İlçesi, üretim gücü ile ulusal ekonomiye katkı sağlıyor.

Samsun’un ‘sanayi ilçesi’ olma hedefi koyduklarını belirten Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, gurbetteki Kavaklılar başta olmak üzere tüm iş insanlarını yatırım yapmaya davet etti.

Daha fazla istihdam sağlamak için ikinci bir Organize Sanayi Bölgesi oluşturma çalışmalarının da sürdüğünü belirten Başkan Sarıcaoğlu, yatırım yapmayı planlayan girişimcilere her türlü desteği sağlamaya hazır oldukları bilgisini verdi.

DÜN VE BUGÜN FARKLI
Belediye Başkanı Sarıcaoğlu, şöyle devam etti: “Dün göç verirken artık göç alıyoruz. Yatırımdan söz edemezken şimdi ikinci OSB’yi konuşuyoruz. Dün hastalarımız Samsun’a giderken şimdi tüm branşların yer aldığı Devlet Hastanesi yapıyoruz. Dün acaba dediğimiz doğalgazı bugün kullanan ilçeyiz. İnşaat sektöründen söz edemezken, bugün 5 bin modern yeni konutu yapmış ilçeyiz. Dün su sıkıntısı yaşarken, Güven Göleti ile 50 yıllık ihtiyacı çözmüş ilçeyiz. Kampüs Cezaevi ile büyümesine güç veren ilçeyiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz