Cumhur İttifakı Adayı Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu, basın mensuplarıyla buluştu. İYİ Parti’nin adayı eski Başkan Şerif Ün’ün vatandaşlara iş vaadini değerlendiren Sarıcaoğlu, “Siyaset insanların hassas duyguları ile oynayarak yapılmamalı. Bunlar doğru şeyler değil” dedi.

Samsun Cumhur İttifakı Adayı Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Samsun basını ile ‘Geleneksel Tirit Gecesinde’ bir araya geldi. Geceye, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti İl Temsilcisi Cemil Ciğerim, HHALK Gazetesi Köşe Yazarı İsmail Başaran, HHALK Bölgeler Temsilcisi N.Alper Cabbar’ın yanı sıra yaygın ve yerel basın temsilcileri ve gazeteciler katıldı.

BAŞKAN SARICAOĞLU PROJELERİNİ ANLATTI

AK Parti Kavak ilçe Başkanı Osman Atlı ve MHP ilçe Başkanı Cahit Kamber’in de katılımlarıyla Kavak Belediyesi Kardelen Düğün Salonu’nda düzenlenen programda 2023 vizyonunu Samsun basını ile paylaşan Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, ayrıca Belediye Meclis Üyesi adaylarını da teker teker anons ederek basın mensuplarına tanıttı.

SÖZÜMÜZÜ TUTTUK

2014’de göreve 16 proje sözü vererek geldiğini ancak beş yıllık dönem içinde tam 70 projeyi Kavak’ta hayata geçirdiklerini anlatan Başkan Sarıcaoğlu, yeni dönem için hazırladıkları ve 31 Mart’tan sonra teker teker yapımına başlanarak ilçe hizmetine sunacakları 2023 vizyon projeleri ile de ciddi bir sıçrama yaşayacaklarını belirtti.

526 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Beş yıl öncesi ile bugünkü Kavak arasında çok büyük fark olduğunu anlatan Sarıcaoğlu, “ Biz göreve geldiğimizde yılda 1 milyon lira yatırım hizmeti alan ilçemizin Belediye hizmet binası, sosyal tesisler, parklar, altyapı gibi çok eksiği vardı. Bunları öncelik sırasına koyarak teker teker yerine getirdik. Beş yılda 526 milyon liralık bir yatırımı Kavak’a kazandırdık. Halkımızın yeni dönem içinde yetki vermesiyle çok daha büyük ve önemli projeleri halkımızın istifadesine sunacağız. Yine 31 Mart’ta en iyi sonucu alacağız.İYİ Parti’nin adayı iş vaadinde bulunuyormuş. Siyaset insanların hassas duyguları ile oynayarak yapılmamalı. Bunlar doğru şeyler değil “diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz