Katilin Dehşete Düşüren Planı

0

Samsun’da iki çocuk annesi Arzu Aygün’ü silahla öldürüp ormanlık alana atan katil zanlısı Muharrem Coşkun’un dehşete düşüren planı ortaya çıktı. Coşkun’un öldürdüğü Arzu Aygün adına yazmış olduğu ve cinayet ile ilgili başkasını suçladığı dilekçe ele geçti.

Cinayetin ayrıntıları ve katil zanlısının dehşete düşüren planı da ortaya çıktı. Muharrem Coşkun’un 17 Aralık’ta öğle saatlerinde arkadaşına ait araçla Arzu Aygün’ün kaldığı Atakum ilçesi Çobanlı Mahallesi’ndeki Korupark Evleri önüne gittiği, burada Arzu’yu araca alıp birlikte ormana gittikleri ve ormanda Arzu Aygün’ün kafasına kurusıkıdan bozma tabancayla arkadan bir el ateş ederek öldürüp cesedini de naylona sarıp çuvala koyarak arkadaşına ait araçla Terme ilçesindeki ormanlık alanda bıraktığı ortaya çıktı.

Sevgilisi Arzu Aygün’ü öldüren Muharrem Coşkun’un üzerinden sözde Arzu Aygün’ün ağzından Cumhuriyet Savcılığı’na yazılmış bir dilekçenin olduğu flaş bellek ortaya çıktı.

HEDEF ŞAŞIRTMAYA ÇALIŞTI
Katilin hedef şaşırtmak için Arzu Aygün’ün ağzından savcılığa verilmek için dilekçe yazıp, bunu flaş belleğe yüklediği belirlendi. Arzu Aygün’ün kızı 15 yaşındaki Nazlı Sema ‘telefonumu bul’ uygulamasından annesine ait akıllı telefonun yerini bulup polise bildirmiş, cep telefonu Muharrem Coşkun’un işyerinde bulunmuştu. Bunun üzerine ifadeye alınan Coşkun sadece telefonun değil bir tane de flaş belleğin kendisinde olduğunu bu ikisini de Arzu Aygün’ün kendisine bırakıp arkadaşları ile Trabzon’a gittiğini, ‘kendisine bir şey olması halinde telefon ve flaş belleği savcıya vermesini’ söylediğini öne sürdü.

FLAŞ BELLEKTE DİLEKÇE ÇIKTI
Yapılan inceleme sonrası flaş belleğin içinde Arzu Aygün adına Cumhuriyet savcılığına yazılan dilekçe çıktı. Dilekçede ‘bana bir şey olursa sorumlusu bunlardır’ diye iki isim bulunuyor. Arzu Aygün’ün babası Seyfullah Aygün , katilin kızını öldürdükten sonra böyle bir plan yaparak cinayeti başkalarının üzerine yıkmak için bu dilekçeyi yazdığını iddia etti. Acılı anne Semine Aygün ise, “Muharrem yıllardır kızımı sömürdü adeta. Elinde avucunda ne kadar parası varsa yedi. ‘Anne elimden bir şey gelmez onun istediklerini yapmazsam ya çocuklarımı ya da beni öldürür. Ama merak etme ben kurtulacağım bundan’ derdi” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz