Kapaklar Akülü Sandalyeye Dönüşsün

0

Sosyal farkındalık projelerine önem veren Liv Hospital Samsun, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile iş birliği içerisinde yürüteceği projede ortopedik engelli vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye hediye etmek için Samsun ve çevre illerde kapak toplayacak.

“2021’de Engelli Bireylere Akülü Tekerlekli Sandalye İster Misiniz?”, “Plastik Kapakları Biriktirin, Bir Ortopedik Engelliye Akülü Tekerlekli Sandalye Olsun!” mesajları yayınlayarak, kampanyayı sosyal medya aracılığıyla başlatan Liv Hospital Samsun, toplanan kapakları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne gönderecek.

KAPAK TOPLAMA ÇAĞRISI
Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst, “Başlattığımız yeni kampanyada Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği iş birliği yaparak kapak toplayacak ve ortopedik engelli kişilere akülü tekerlekli sandalye hediye edeceğiz. Samsun ve çevre illerde oturanlara meşrubat, zeytinyağı, su ve damacana kapaklarını atmamalarını ve biriktirip bizlere göndermeleri için çağrıda bulunuyoruz. Çünkü bu kapaklar sayesinde bir ya da daha fazla engelliye akülü sandalye hediye edilebilir. Yeni projemizde herkesten destek bekliyoruz” diyerek, kapak toplama çağrısında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz