Kanal 362 izleyenleri, muhteşem görüntüleri canlı izledi… Samsunspor’un 55. Yıl Coşkusu

0

Bugün Samsunspor’un kuruluşunun 55. yılı olması nedeniyle sadece Samsun’da değil, Türkiye’nin dört bir yanında kutlamalar gerçekleştirildi. Samsun’un internet televizyonu Kanal 362, başta Nuri Asan Tesisleri olmak üzere bir çok noktada gerçekleşen etkinlikleri canlı olarak ekranlara taşıdı.

Bugün Samsunspor’un kuruluşunun 55. yılı olması nedeniyle sadece Samsun’da değil, Türkiye’nin dört bir yanında kutlamalar gerçekleştirildi. Öğle saatlerinde Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılarak başlanan kutlama etkinlikleri, akşam saatlerinde Nuri Asan Tesisleri’nde devam etti. Saatler 20.55’i gösterdiğinde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam tarafından ilk meşale ateşlendi, ardından Nuri Asan Tesisleri’nden yükselen havai fişekleri gören taraftarlar, Samsun’un belirli noktalarından, evlerinin işyerlerinin balkonlarından, çeşitli yerlerden, aynı anda kırmızı renkte meşale yaktılar. Ortaya ender rastlanan görüntüler çıktı.

KANAL 362 CANLI YAYINLADI
İlkadım, Atakum, Canik başta olmak üzere Samsun’un tüm ilçelerinde, Türkiye’nin çeşitli illerinde korona virüs tedbirleri kapsamında yapılan kutlamaların görüntüleri sosyal medyada hızlı bir şekilde yayıldı. Samsun’un internet televizyonu Kanal 362, Nuri Asan Tesisleri başta olmak üzere, Mert Irmağı, Atakum ve ilimizin bir çok noktasında gerçekleşen muhteşem görüntüleri Facebook sayfasından canlı olarak ekranlara taşıdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz