Kalıcı Eser Bırakmak Önemli

0

Samsun’da 2004-2009 yılları arasında kapanan Gazi Belediyesi’nde başkanlık görevini başarıyla üstlenmiş olan Süleyman Kaldırım, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a nezaket ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi.

Ziyarette geçmiş ve yeni dönemde kentimize yapılan hizmet ve çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Gazi Belediyemizde bir dönem başkanlık yapan benimde 2009 yerel seçimlerinde kıyasıya mücadele ettiğim yerel yönetiminde önemli izler bırakan değerli başkanlardan biri olduğunu belirterek; “İçinde yaşadığınız topluma hizmet etmek, kalıcı eserler bırakmak çok değerli bir görevdir. Bu açıdan kentimizin geçmiş ve yerel yönetimlerde Başkanlık etmiş çok değerli büyüklerimiz var. Süleyman Kaldırım Başkanımızda bunlardan bir tanesidir. Bugün ziyaretime gelmesinde de ayrıca memnuniyet duydum. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Eski Başkan Süleyman Kaldırım da halka ve kente hizmet etmenin, insanları mutlu etmenin çok önemli değerler olduğunu belirterek, Başkan Necattin Demirtaş’ın başarılı bir belediye başkanı profili çizdiği söyledi. Kaldırım, Demirtaş’a başarılar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz