Kahraman Kurye ‘Adalet’ İstedi, Kendini Zincire Vurdu

0

Samsun’da pencereden düşmekte olan 1,5 yaşındaki bir çocuğu kurtararak ‘kahraman kurye’ adıyla gündem olan Metin Duman, bu defa meydanda kendini zincire vurmasıyla gündeme geldi.

Samsun’da kuryelik yaptığı sırada adeta bir örümcek adam gibi aydınlatma direğine tırmanarak 1,5 yaşındaki küçük çocuğunu ölümden kurtaran ve ‘kahraman kurye’ olarak tanınan Metin Duman, kendisini direğe zincirledi.

KADIN SÜRÜCÜ ÇARPMIŞTI
Çalıştığı şirkette tüp teslim etmek için motosikletiyle servise çıktığı sırada, genç kadının otomobille kendisine çarpması sonucu yaralanan Duman, kendisine çarpan kadının hem haksız hem de ehliyetsiz olduğunu iddia ederek, konuyu mahkemeye taşımıştı.

KENDİNİ DİREĞE ZİNCİRLEDİ
Ancak mahkemeden beklediği kararı alamayan Metin Duman, adalet aradığını ifade ederek, Cumhuriyet Meydanı’ndaki İletişim Başkanlığı tarafından kurulan Dijital Gösterim Çadırı önündeki Türk Bayrağı direğine kendisini zincirledi. Olay yerine gelen polisler bir süre kendisini ikna etmeye çalıştı. Adalet istediğini belirten genç, daha sonra kilidi açarak polise teslim oldu. Gözaltına alınan ve Gazi Polis Merkezi’ne götürülen genç, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz