Kadınlar Çiçektir

0

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçe devlet hastanesini ziyaret ederek, sağlık personelinin ve hastaların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kadına verdikleri değeri ortaya koymak için böyle bir etkinliği düzenlediklerini kaydeden Başkan Akgül, “Pandemi döneminde gösterdikleri başarıdan dolayı kadın sağlık çalışanlarının bu anlamlı günde hatırlanmasının ayrı bir önemi var. Bizlerde bu anlamlı günde kadın sağlık çalışanlarıyla bir araya gelerek salgını kontrol altına almak için gösterdikleri gayret ve çabayı takdir ettik” dedi.

DOKUNDUKLARI HER ŞEY GÜZELLEŞİYOR
Başkan Halil Akgül, sağlık çalışanlarının yanı sıra rahatsızlıkları nedeni ile hastaneye gelen ve sıra bekleyen kadınlara da karanfil takdim ederek onların da günlerini kutladı.

Akgül daha sonra İlçe Kaymakamı Eray Gürsoy’la birlikte iki yüzden fazla kadının çalıştığı tekstil fabrikasında çalışan kadınları ziyaret ederek, tek tek karanfil dağıttı. “Kadınlar birer çiçektir, onları incitmeyelim” diyen Akgül, “Kadınlarımızın elinin değdiği her şey bereketlenir ve her şey güzelleşir” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz