Kadınlar Başarımızın Anahtarıdır

0

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Evde, işte, okulda, tarlada hayatın her alanında toplumumuzun değerlerini yaşatan ve başaran kadınlarımıza her şey için teşekkür ederim” dedi.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediye personeli ve şehit annelerini ziyaret ederek, çiçek takdiminde bulundu.

Başkan Doğan, “Belediye, İşkur ve Denetimli Serbestlik personellerimizin kadınlar gününü kutladık. Kadınların hayatın her alanında özveriyle ve başarıyla var olduklarının bilincindeyiz. Kadınlarımızı destekliyor, daha iyi şartlarda yaşamaları için çalışıyoruz. Evde, işte, okulda, tarlada hayatın her alanında toplumumuzun değerlerini yaşatan ve başaran kadınlarımıza her şey için teşekkür ederim” dedi.

ŞEHİT ANNESİNE ZİYARET
Şehit annelerini de ziyaret eden Halit Doğan, “Şehit annemiz Fikriye Atasever’i ziyaret edip, hayır duasını aldık. Kendisi bir oğlunu vatan için toprağa vermişti. Diğer evladı ambulans şoförüydü, koronavirüse yenik düştü. Fikriye annemize bir kez daha başsağlığı diliyorum. Cennet annelerin ayakları altındadır” diye konuştu.

KADINA ŞİDDETİ KINIYORUM
Samsun’da yaşanan kadına şiddet olayını da değinen Başkan Halit Doğan, şöyle konuştu; “Hepimizi derinden üzen şiddet olayını esefle kınıyorum. Kadınlarımıza karşı yapılan her türlü fiziksel ve psikolojik şiddetin her zaman karşısındayız. Bir annenin, çocuğunun gözleri önünde darp edilmesi asla kabul edilebilir bir şey değil. Toplumumuzu şekillendiren, hayatımızın her anında yaşama yön veren kadınlarımıza karşı yapılan bu tutum insanlık dışıdır.”

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’a, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlere AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden de eşlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz