Ka-Def’den Başkan Demirtaş’a Teşekkür Ziyareti

0

Kavak Dernekleri Federasyonu (KA-DEF) Başkanı Bayram Erişgin ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti. Ziyarette KA-DEF Gençlik Kolları’nın düzenlendiği 1’inci Halı Saha Futbol Turnuvası’na verdiği destekten ötürü teşekkür plaketi takdim edildi.

KA-DEF Başkanı Bayram Erişgin, federasyonun yaptığı çalışmalar hakkında tek tek bilgiler verdi. Erişgin; “KADEF olarak kim Samsun için İlkadım ilçemiz için bir çivi çakarsa başımız üstün de yeri var” ifadesini kullandı.

Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ise, “İlkadım şehrinin güzel insanları ve hemşerilerimiz ülkemize, ilimize ve ilçemize her daim katma değer katan sosyal, kültürel, siyasal anlamda da bizlerin önemsediği bir topluluktur. Ayrım ve ötekileştirme yapmadan bu şehir için elini taşın altına koyan tüm hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını önemsiyoruz. Hepimiz aynı geminin içerisindeyiz, farklı farklı görüşlerde olsak bile ülkenin bölünmez bütünlüğü bizler için önemlidir” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz