JCI Samsun, Liderler Zirvesi’ne Damga Vurdu

0

Türkiye’de 26 ilde aktif projeler üreten 24 şube ve 2 temsilcilikten oluşan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği JCI, her yıl farklı şehirlerde gerçekleşen Liderler Zirvesi’ni koronavirüs sebebiyle bu yıl gerçekleştirilemediğinden bir ilke imza atarak, Liderler Zirvesi’ni online olarak gerçekleştirdi.

Böylesine büyük bir organizasyonu zoom ve youtube üzerinden gerçekleştiren JCI Türkiye evde kaldığımız bu zor zamanlarda çok eğlenceli anlara imza attı.

MÜNAZARA YARIŞMASI YAPILDI
Kişilerin bireysel gelişimine katkı, genç nesillerin aktif vatandaş olarak yetişmesini ve bilinçlenmesini sağlamayı amaçlayan dünyada 128 ülkede aktif projeler üreten Genç Liderler ve Girişimciler Derneği JCI’nın düzenlediği Online Liderler Zirvesi’nde zoom uygulaması üzerinden münazara yarışması gerçekleşti. Yarışmaya 17 Şube, 20 Takım ve 60 yarışmacı katıldı.

SAMSUN DAMGA VURDU
JCI Samsun Şubesi diğer 17 şubeyi eleyerek galibiyet kazanmakla birlikte, yarışmaya katılan 60 şube üyesi arasından ‘en iyi münazır ödülünü’ de JCI Samsun Şube Başkanı Şeyma Elif Altıntaş kazandı. JCI Samsun Şubesi iki ödülle JCI Türkiye Online Zirvesi’nden ayrıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ
JCI Samsun Şubesi Başkanı Seyma Elif Altıntaş, organizasyon hakkında “Bu zor sürece çok hızlı uyum sağlayıp bize bu güzel organizasyonu sağlayan ev sahibi JCI Bodrum Şubesi ve JCI Türkiye yönetimine şubem adına teşekkür etmekle birlikte, münazara yarışmasında 1919 Takım ismiyle birlikte yarıştığımız takım arkadaşlarımıza ve bizi yarışma süresince desteğiyle yalnız bırakmayan tüm şube üyelerimin desteği ve enerjisi için teşekkür ederim” dedi.

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği JCI klasiği haline gelen münazara yarışması, 24 Şube ve 2 temsilci şubesi üyelerine eğlenceli ve keyifli anlar yaşattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz